Oferta

about-me

Zakres usług pracowni to nie tylko florystyka, ale także wszelkiego rodzaju dodatki i akcesoria. Za naszym pośrednictwem możesz wysłać kwiaty i upominki. Oferujemy na zamówienie bogaty wybór kwiatów, bukietów, wieńców, roślin doniczkowych, koszy okolicznościowych na każdą okazję. Wykonujemy wszystkie rodzaje kompozycji kwiatowych. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie czerpiąc inspirację z doświadczenia i najnowszych trendów florystycznych. Wykonywane przez nas kompozycje kwiatowe są w pełni dostosowane do charakteru okazji, na które mają być one przeznaczone i do oczekiwań klienta. Kwiaty z których tworzymy bukiety są starannie wyselekcjonowane, aby jak najdłużej utrzymywały świeżość i cieszyły swoją obecnością. Ponadto zajmujemy się pakowaniem prezentów oraz wykonujemy kompozycje ze słodyczy i owoców. U nas zamówią Państwo stroiki świąteczne oraz dekoracje choinek i stajenek świątecznych. W okresie wiosennym posiadamy w sprzedaży sadzonki kwiatów i warzyw.


W OFERCIE POSIADAMY

Oferujemy na zamówienie bogaty wybór kwiatów, bukietów, wieńców, roślin doniczkowych, koszy okolicznościowych na każdą okazję. Wykonujemy wszystkie rodzaje kompozycji kwiatowych.

Zapraszamy do śledzenia nas na Facebooku, gdzie publikujemy zdjęcia naszych aranżacji kwiatowych, zrealizowanych zamówień oraz informacje o aktualnych promocjach.

PŁATNOŚĆ KARTĄ

Z przyjemnością informujemy, że za zakupione u nas produkty zapłacicie
także kartą bankową - bez kwoty minimalnej, zarówno przy odbiorze jak i
przy dostawie.
Zapraszamy!


WOLNE TERMINY

Zapraszamy do rezerwowania terminów na florystyczną oprawę uroczystości ślubnych.
Posiadamy jeszcze dostępne terminy w 2019 roku.

Adres

Pracownia florystyczna
"Florka Kwiaty"
ul. Niepodległości 42, 32-064 Rudawa
NIP: 513 013 81 65

Bank: ING Bank Śląski S.A.
Numer konta:
42 1050 1445 1000 0092 5462 7087